لودر سایت
تهران ، ستارخان ، مرکز پارسیان الکتریک

PlexR یک درمان نرم افزاری همه کاره است که می تواند به شما در مقابله با طیف وسیعی از نگرانی های پوستی از جمله چین و چروک، اسکار، خال و پوست اضافی اطراف چشم کمک کند. کاربرد دقیق PlexR به این معنی است که می‌توانید نگرانی‌های خاص را در نواحی کوچک‌تر و ظریف‌تر بدون نیاز به جراحی اصلاح کنید. این درمان به ویژه برای درمان پلک های کلاه دار و افتادگی موثر است و نتایجی دائمی و ۱۰۰% طبیعی به شما می دهد.
پیشنهاد ما:دستگاه لیزر الکس دایود

PlexR می تواند طیف وسیعی از اهداف از جمله:

اصلاح کلاهک و افتادگی پلک (روشی که به بلفاروپلاستی معروف است)
اصلاح چین و چروک و جوانسازی پوست صورت و گردن
حذف خالکوبی
جای جوش
مشکلات تغییر رنگ پوست، مانند لکه های خورشیدی، کلواسما، ملیسما و ویتیلیگو – همه بدون استفاده از لیزر یا لایه برداری شیمیایی به دست می آیند.
خال ها، تگ های پوستی، زگیل ها و وروکاها
گزانتلاسما (بدون عوارض جانبی یا عودهای احتمالی).

پیشنهاد ما:دستگاه لیزر الکس دایود

گالری قبل و بعد ما را در پایین این صفحه ببینید تا ببینید چگونه PlexR ممکن است به شما در دستیابی به اهداف زیبایی شناسی خود کمک کند.

PlexR چگونه کار می کند؟
PlexR یک دستگاه دستی است که از طریق فرآیند “تععید” (یعنی فرآیند تبدیل یک جامد به گاز) و اصل یونیزاسیون گازهای موجود در هوا کار می کند. این اعمال “پلاسما” تولید می کنند که برای انقباض و سفت کردن سطح پوست شما استفاده می شود. انرژی تولید شده مستقیماً به سلول های سطحی پوست منتقل می شود، بدون اینکه بر بافت های عمیق تر یا اطراف آن تأثیر بگذارد.

پیشنهاد ما:دستگاه لیزر الکس دایود

به عنوان مثال، از نظر پلک های کلاه دار و افتاده، PlexR فوراً پوست اضافی پلک بالا یا پایین را کاهش می دهد و همچنین هر گونه پوست اضافی در ناحیه خارجی اطراف چشم را کوچک می کند. حتی هر گونه خطوط بیانی در گوشه چشم و استخوان گونه شما را بهبود می بخشد (خطوط صورت که معمولاً به عنوان پای کلاغ شناخته می شود). توجه داشته باشید که ما گاهی اوقات PlexR را با درمان پارگی برای جوانسازی کامل چشم ترکیب می کنیم. این بخشی از یک برنامه ترکیبی خواهد بود که برای اهداف شما طراحی شده است.

بر خلاف جراحی سنتی، درمان‌های PlexR بدون برش، بدون برداشتن پوست یا چربی اضافی و در مورد درمان‌های چشم، بدون تغییر در ماهیچه چشمی پلک‌ها انجام می‌شود. این شما را از تمام خطرات ذاتی مداخله جراحی سنتی در امان نگه می دارد.

نویسنده پست: parsianelectric