لودر سایت
تهران ، ستارخان ، مرکز پارسیان الکتریک

تور اروپا – قاره اروپا از همیشه جذاب ترین و دیدنی ترین مقاصد برای جهانگردان بوده است. بر اساس آمار سازمان جهانگردی، از ۱۰ کشور برتر در جهان از نظر تعداد گرشگران، ۶ کشور در قاره اروپا قرار دارد و سه کشور دیگر فرانسه، اسپانیا و ایتالیا می باشد.

در طی دو سال اخیر سه کشور فرانسه، اسپانیا و ایتالیا به عنوان قطب گردشگری شناخته شده اند. قاره اروپا قاره ای سرسیز و دیدنی با جاذبه های منحصر به فرد، شهر های زیبا با معماری های خاص و همچنین امنیت کامل سالانه بسیاری از توریست های جان را به سمت خود جذب می کند.

خالی از لطف نیست که به این موضوع هم اشاره شود که قاره اروپا تلفیقی از معماری، هنر، ساختمان‌های تاریخی و جاذبه‌های طبیعی منحصربه‌فرد است.

بهترین زمان سفر به اروپا

پیشنهاد ما بهترین زمان برای سفر به اروپا فصل تابستان است. در فصل تابستان آب و هوای کشورهای اروپایی جهت بازدید از جاذبه های گردشگری و تفریحات آبی بسیار مناسب است. در صورتیکه فرد بخواهد در زمان خلوت تری به کشور های اروپایی با تور اروپا سفر کند و هزینه کمتری را هم بپردازد فصل بهار و تابستان بهترین انتخاب است.

 

بهار (مارس تا ژوئن)

اکثر کشور های اروپایی در فصل بهار، هوایی تقریبا سرد دارند. میانگین دمای هوای اروپا در فصل بهار مابین ۱۵ تا ۲۰ درجه سانتی گراد است. به علت بارش باران در فصل بهار امکان شنا کردن در سواحل اروپا تقریبا غیر ممکن است. در واقع امکان لذت بردن از تفریحات آبی در این فصل وجود ندارد.

 

تابستان (ژوئن تا سپتامبر)

در فصل تابستان آب و هوای اکثر کشور های اروپایی گرم می شود و میانگین دمای هوای اروپا در فصل تابستان مابین ۲۷ تا ۳۲ درجه سانتی گراد است. در این فصل مسافران می توانند از سواح دریا و تفریحات آبی در تور اروپا خود نهایت لذت را ببرند. با توجه به این موضوع که در این فصل تعداد گردشگران افزایش می یابد نرخ تور اروپا نسبت به سایر فصل ها بالاتر است.

 

پایـیـز (سپتامبر تا دسامبر)

در فصل پاییز اکثر کشور های اروپایی با حجم بارش فراوان رو به رو است. میانگین دمای هوای اروپا در فصل پاییز مابین ۱۰ تا ۲۰ درجه سانتی گراد است. هوا در این فصل سر است در نتیجه فصل مناسبی برای تفریحات آبی نمی تواند باشد. مسافران در این فصل در تور اروپا خود تنها می توانند با پوشیدن لباس های گرم از جاذبه های دیدنی، دیدن کنند.

 

زمستان (دسامبر تا مارس)

به علت سرمای هوا و بارش برف به هیچ وجه امکان بازدید از سواحل برای گردشگران وجود ندارد. میانگین دمای هوای اروپا در فصل زمستان مابین ۱ تا ۱۰ درجه سانتی گراد است. گردشگران در تور اروپا خود در این فصل می توانند از دیدن اثار تاریخی لذت ببرند.

مزیت سفر به اروپا در این فصل، خلوت بودن کشورهای اروپایی به علت سرد بودن هوا و نرخ پایین تورهای اروپایی است.

 

مدارک لازم برای سفر به اروپا

مدارک لازم برای سفر به اروپا و اخذ ویزای شینگن در کشور های اتحادیه اروپا تقریبا شبیه به هم هستند و تنها کمی در جزئیات با یکدیگر متفاوت هستند.

 

۳ قطعه عکس ۴*۳ رنگی جدید زمینه کاملا سفید تمام رخ

فرم تکمیل شده درخواست ویزا

اصل شناسنامه

پاسپورت قدیمی و جدید و کپی صفحات مهم

کارت ملی

اصل سند ملکی به نام مسافر یا همسر مسافر ( در صورت موجود بودن بیشتر از یک سند)

در صورتی که سند به نام همسر مسافر باشد، کپی از تمام صفحات شناسنامه همسر الزامی است.

اصل مدرک شغلی

بلیط پرواز رفت و برگشت به کشور مقصد

برگه تائیدیه رزرواسیون هتل (واچر)

مشاغل خصوصی: (جواز کسب، پروانه بهره برداری، گواهینامه فعالیت صنعتی، جواز مطب، کارت بازرگانی، آگهی تاسیس و تغییرات)

مشاغل دولتی: (معرفی نامه از محل کار با ذکر سمت شغلی به همراه اصل لیست بیمه و ۳ عدد از آخرین فیش های حقوقی، حکم کارگزینی، کارت یا حکم بازنشستگی، برای دانش آموزان و دانشجویان گواهی اشتغال به تحصیل)

پرینت ۳ ماهه حساب بانکی (حساب جاری) با مانده حداقل ۳۰ میلیون تومان به زبان انگلیسی

گواهی مانده حساب بانکی آن با تاییدیه امور بین الملل

پرداخت ۵۰ میلیون تومان ضمانت نامه بانکی بابت ضمانت برگشت سفر

مدارک و ودیعه از زمان اقدام برای ویزا تا زمان برگشت از سفر بصورت امانت می ماند.

نویسنده پست: vida