پارسیان الکتریک https://parsianelectric.ir مرجع آموزش مطالب الکترونیک Thu, 05 May 2022 14:16:40 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.8.4 راهنمای خریداری و رزرو تور‌ کیش لحظه آخری https://parsianelectric.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d9%88-%d8%b1%d8%b2%d8%b1%d9%88-%d8%aa%d9%88%d8%b1%e2%80%8c-%da%a9%db%8c%d8%b4-%d9%84%d8%ad%d8%b8%d9%87-%d8%a2%d8%ae%d8%b1%db%8c/ https://parsianelectric.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d9%88-%d8%b1%d8%b2%d8%b1%d9%88-%d8%aa%d9%88%d8%b1%e2%80%8c-%da%a9%db%8c%d8%b4-%d9%84%d8%ad%d8%b8%d9%87-%d8%a2%d8%ae%d8%b1%db%8c/#respond Thu, 05 May 2022 14:16:40 +0000 https://parsianelectric.ir/?p=366 اگر فصل تابستان را برای سفر با تور کیش لحظه‌ آخری انتخاب‌ کردید باید اطلاعاتی‌ از آب و هوای این مقصد داشته باشید . جزیره کیش در تابستان به شدت گرم و شرجی است و اینکه دمای هوا در کیش به بیش از ۳۴ درجه سانتی گراد و رطوبت‌ هوا‌ به بیش‌ از ۷۰ درصد خواهد رسید‌ . گرم ‌شدن هوای جزیره از اوایل‌ اردیبهشت ماه شروع‌ میشود و تا اواخر شهریور ماه ادامه‌ خواهد داشت و پیشنهاد میکنیم در اواخر شهریور ماه که کم کم از گرمای هوا کاسته شده و هوا رو به خنکی می ‌رود به کیش سفر بکنید . توجه داشته باشید این گرمای کیش ، علت کاهش تقاضا برای سفر به کیش و در نتیجه‌ کاهش‌ قیمت‌ تور کیش می گردد ، بطوریکه در تور کیش تابستان شما این امکان‌ را دارید که هتل‌ ‌های ۵ ستاره و خوب جزیره کیش را با قیمت پایین تری رزرو کنید .

تور کیش

اگر چمدانتان بسته‌ است و ظرف‌ مدت امروز و فردا آماده سفر هستید‌ ، تورهای لحظه آخری‌ کیش تابستان دقیقا مناسب شماست . این تور‌ها‌ به دلیل قیمت پایین‌ و مناسبی که دارند ، به شدت‌ نزد‌ مسافران محبوب و مورد استقبال‌ هستند و اینکه به ‌سرعت ظرفیت‌ تور کیش تکمیل میشود . اما مهم است‌ بدانید که شرایط برگزاری‌ و رزرو‌ تور لحظه آخری کیش در دوران متنوع سال کاملا متفاوت می‌باشد‌ . بنابراین بهتر است‌ چند نکته‌ در مورد‌ رزرو‌ تور‌های‌ لحظه آخری‌ کیش بدانید که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت . اما به احتمال زیاد‌ این سوال‌ برایتان پیش بیاید که ما چطور‌ از تورهای لحظه آخری کیش مطلع‌ شویم ؟ خوب‌ به دلیل مشکلات زمانی ، خبر ‌رسانی تور لحظه آخری کیش از طریق مختلفی همچون روزنامه و بنر و . . . امکان ‌پذیر نیست . به همین جهت تورهای لحظه‌ آخری کیش به صورت معمول‌ از طریق‌ پیامک یا فضای مجازی به علاقه‌ مندان اطلاع‌‌ رسانی می ‌شوند ، همچنین اگر‌ عضوی از باشگاه‌ مشترکین مجموعه‌ مسافرتی نامی گشت باشید ، شانس این را دارید که جزو اولین نفراتی باشید که از قیمت تور لحظه‌ آخری‌ کیش در تابستان با خبر ‌شوید . در ادامه لازم دونستیم نکات مهمی در خصوص تورهای لحظه آخری‌ کیش به شما ارائه کنیم تا با دیدی بازتر جهت ذخیره این تله ها اقدام نمایید :

 • در تعطیلات و ایام شلوغی و پرترافیک کیش یعنی همان “های سیزن ” ظرفیت غالباً هتل‌ها و پروازهای کیش به ‌سرعت تکمیل و امکان رزرو تله آن آخری کیش کم می‌ شود .
 • بطور معمول تورهای لحظه‌ آخری کیش ۲۰ تا ۵۰ درصد ، کم‌قیمت ‌تر‌از‌نرخ تورهای استاندارد و سیستمی کیش به فروش می ‌رسند .
 • تورهای لحظه آخری کیش دقیقا چند روز تا چند ساعت بقیه با ابتدا سفر‌ در دسترس همه قرار می‌ گیرند . به این دلیل اگر آماده سفر یهویی و عجله ای نباشید ، پیشنهاد میکنیم سمت‌ تور لحظه‌ آخری‌ کیش نروید .
 • ظرفیت‌ هتل‌های ۴ یا ۵ ستاره عموما دیرتر‌از‌هتل ‌های ۲ و ۳ ستاره پر می گردند و همین موضوع باعث لحظه اخیر گردیدن تور‌های‌ با کیفیت‌ بالا‌ میشود و شما این امکان را دارید که تورهای لحظه آخری کیش با کیفیت‌ و مقرون به‌ صرفه ‌تر‌ خریداری‌ کنید‌ .

تور کیش

قیمت تور‌ کیش وقت آخری در تابستان از چه طریق محاسبه خواهد شد ؟

در شروع دقت داشته باشید که تور‌ کیش آن اخیر همیشه چند درصد ارزان ‌تر‌از‌نرخ حقیقی آن به فروش می رسد . در اصل به فروش رفتن چنین آفری با ارزش پایین‌ تر بهتر‌از‌خالی ماندن‌ و سوخت‌شدن‌ آن است . به همین علت آژانسهای هواپیمایی و هتل‌ها همینطور چارتر کننده ‌ها برای نهی از ضرر و اضرار مالی ، تصمیم بر فروش تور‌های لحظه اخیر کیش با تخفیفات هیجان انگیزی می گیرند . معمولا در تورهای آن اخیر کیش مسافران می ‌توانند حدود ۲۰ تا ۵۰ درصد ، تور‌ مناسبت نظر خودتان را ارزان ‌تر‌از‌قیمت حقیقی آن خریداری نمایند و همانطور که از عنوان آن پیداست در آخرین لحظات اوایل عزیمت این چگونگی بوجود می آید . چنانچه آماده سفرهای لحظه آخری و یهویی بدون هیچ نقشه ریزی به مقصد کیش می باشید ، می‌ توانید به روز‌ترین تله کیش لحظه آخری را در بخش تور‌ داخلی وبسایت نامی گشت پیدا کنید و اینکه با کانتر مربوطه تماس‌ بگیرید و تجربه‌ یک سفر رویایی را به خود سوغات دهید . در کل ما به علت نوسانات مظنه های شرکتهای هواپیمایی و هتل‌های‌ کیش نمی توانیم قیمت واحدی را به شما ارائه‌ کنیم ، منتها بطور کلی قیمت تور لحظه آخری‌ کیش بسته به زمان ، هتلهای دام کیش ، نوع پرواز و خدماتی که در تور‌ مورد نظر‌ بشما پدیدار می‏‎ شود و… پیوند دارد .

رزرو تله وقت آخری کیش در تابستان

همه کسانی که تور لحظه اخیر کیش را برای سفر انتخاب می‎ کنند ، فقط به‎ دلیل ارزان‎‌ تر بودن آن انتخابش نمی کنند بلکه؛ دلایل مهم‌ دیگری هم وجود دارد . مثلا‌ اگر تصمیم‌ ناگهانی برای سفر به کیش گرفته‎ اید و یا مساله‎ کاری‌ فوری برای شما پیش آمده و می‎ خواهید خیلی سریع پته هواپیما کیش و هتل‌ خود‌ را رزرو‌ کنید؛ این گزینه برای شما بسیار مناسب‌ می باشد ، چون که تور کیش ارزان‌ دقیقه ۹۰ از تهران و غیر شهر‌های‌ بزرگ‌ ایران همیشه و در هر تاریخی وجود دارد .

اگر‌ شرایط‌ رزرو‌ تور لحظه آخری را داشتید ، در خصوص پروازهای تور‌ کیش بدانید که جمع کمپانی هواپیمایی معتبر و گفته به مقصد این جزیره در هفته پرواز دارند . همچنین در صفحه‌ تور‌ کیش نامی گشت‌ لیستی از بروزترین تور‌های‌ لحظه‌ آخری کیش با تنوع در قیمت ، امکانات گسترده و با پروازهای مختلف امکان رویت استف اکثر این هتل‌ها امکاناتی مشابه ترانسفر رفت و عود از فرودگاه ، گشت نیمروزی در ناحیه و صبحانه را به‎ صورت رایگان در اختیار میهمانانشان قرار خواهند داد‌ . اگر هم نمی توانید از این تورها دقیقه ۹۰ استفاده کنید یکی دیگر از راه‎هایی که از طریق‌ آن می‎ توان تور این مقصد‌ را ارزان تر تجربه کرد ، سفر‌ به جزیره در فصل تابستان شد . عوض کردن‌ فصل‌ از آن لحاظ باعث ارزان‌ تر شدن این سفر‌ خواهد شد . جزیره کیش از نظر آب‎‌ و هوایی گرمسیری است‌ و در واقع زمستانهای آن برای بسیاری‌ از گردشگرها جذاب‌ تر و پرطرفدارتر است . جدا از تور لحظه‌ آخری کیش ، اگر‌ شما تابستان را که هوا در جزیره گرمتر است برای سفر خود انتخاب‌ کنید ، به راحتی با تورها و هزینههای ارزان تری مواجه می شوید .

در نهایت اگر‌ تصمیمتان قطعی‌ است که تور لحظه آخری کیش را برای گذراندن‌ تعطیلات تابستان انتخاب کنید ، باید‌ بگوییم که شما عزیزان می‌توانید‌ با انتخاب‌ تورهای کیش تابستان از سمت مجموعه‌ نامی گشت که شامل‌ تور‌های‌ متنوع از جمله تور مشهد  و تور قشم و مقرون‌ به صرفه‌ است ، کیفیت و آرامش را در بالاترین سطح را تجربه کنید . البته ناگفته نماند که افرادی که علاقه مند به شرکت در این تور‌های‌ تابستانی داخلی هستند ، می توانند علاوه‌ بر مراجعه به صفحه سایت نامی‌ گشت و یا با شماره تلفن ۵ رقمی ما بشماره ۴۹۳۹۸ -۰۲۱ هم تماس بگیرند و تمامی سوالات خودتان را از در خصوص تور داخلی ویژه‌ تابستان ۱۴۰۱ با کارشناسان با تجربه مجموعه مطرح‌ کنند و مژده‌ اینکه شما قادر خواهید بود در کنار‌ تور مسافرتی خود‌ از پشتیبانی‌ ۲۴ ساعته و در حین‌ سفر‌ آژانس نامی گشت بهره‌ مند شوید و سفری‌ لذت بخش را تجربه کنید‌ .

]]>
https://parsianelectric.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d9%88-%d8%b1%d8%b2%d8%b1%d9%88-%d8%aa%d9%88%d8%b1%e2%80%8c-%da%a9%db%8c%d8%b4-%d9%84%d8%ad%d8%b8%d9%87-%d8%a2%d8%ae%d8%b1%db%8c/feed/ 0
فیلتر تصفیه آب https://parsianelectric.ir/%d9%81%db%8c%d9%84%d8%aa%d8%b1-%d8%aa%d8%b5%d9%81%db%8c%d9%87-%d8%a2%d8%a8/ https://parsianelectric.ir/%d9%81%db%8c%d9%84%d8%aa%d8%b1-%d8%aa%d8%b5%d9%81%db%8c%d9%87-%d8%a2%d8%a8/#respond Tue, 26 Apr 2022 08:23:04 +0000 http://parsianelectric.ir/?p=363 معرفی انواع فیلترهای تصفیه آب پالایه سازان

همان طور که می‌دانید آب مایه حیات بشری است و آشامیدن آب سالم در حفظ سلامتی انسان‌ها نقش موثری دارد. یکی از شرکت‌های داخلی موفق در عرصه تولید انواع فیلترهای تصفیه آب، شرکت پالایه سازان است که بهترین کیفیت را در زمینه تولید انواع دستگاه و فیلتر تصفیه آب دارد. با توجه به اینکه نوع آلاینده‌های موجود در هر کشور به نوعی خاص و مختص همان کشور است، استفاده از فیلترهای تصفیه آب خارجی، چندان نمی‌توانند سلامت کامل آب آشامیدنی شما را تضمین نمایند. ناگفته نماند که به دلیل کیفیت بسیار پایین آب‌های تصفیه شده شهری، استفاده از دستگاه‌های تصفیه آب برای هر خانواده‌ای امری ضروری و اجتناب ناپذیر تلقی می‌شود. در نتیجه با توجه به اهمیت موضوع ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با انواع فیلترهای تصفیه آب پالایه سازان بیشتر آشنا کنیم.

فیلتر تصفیه آب الیافی

فیلتر تصفیه آب الیافی یا پلی پروپلین پالایه سازان

یکی از فیلترهای تولیدی شرکت پالایه سازان ، فیلتر الیافی پالایه سازان است که تحت عنوان پلی پروپلین یا pp نیز شناخته می‌شوند. این فیلتر عمدتا در لایه‌های اولیه دستگاه تصفیه آب مورد استفاده قرار می‌گیرد و وظیفه حذف مواد فیزیکی نسبتا درشتی چون سنگ ریزه، اکسید آهن لوله، شن، جلبک، گل و غیره را برعهده دارد. ناگفته نماند که این نوع فیلتر تصفیه آب دارای الیافی از جنس پروپلین است که ذرات موجود در آب را به سمت خویش جذب می‌کند و به احتمال زیاد به همین علت به فیلترهای الیافی شهرت دارد. این فیلتر، کاربرد وسیعی در صنایع مختلفی همچون صنایع بهداشتی، مواد غذایی، دارویی و غیره دارد و از آن به عنوان مرحله پیش تصفیه استفاده می‌کنند؛ چراکه کارایی این فیلتر به حذف مواد فیزیکی منحصر می‌شود و هیچ تاثیری در مواد شیمیایی یا باکتریایی موجود در آب ندارد. با توجه به اینکه این فیلترها همواره با مواد درشت فیزیکی سروکار دارند، دارای عمر مفید کوتاهی هستند و بهتر است در بازه زمانی سه الی شش ماهه تعویض شوند.

فیلترهای کربنی تصفیه آب

فیلترهای کربنی تصفیه آب پالایه سازان

یکی از بخش‌های مهم در دستگاه تصفیه آب ، بخش مربوط به فیلترهای کربنی است. با توجه به اهمیت این فیلترها در حذف مواد شیمیایی و باکتری‌های موجود در آب، شرکت پالایه سازان فرایند توس توجه ویژه‌ای به تولید چنین فیلترهایی دارد. یکی از فیلترهای کربنی، فیلترهای کربن پودری یا udf است که از مواد موجود در پوسته نارگیل ساخته می‌شود و وظیفه حذف حشرات و باکتری‌هایی که مزه، رنگ و بو آب را تغییر می‌دهند را برعهده دارد. ناگفته نماند که فیلترهای کربن پودری عملکرد بسیار خوبی در زمینه حذف مواد شیمیایی زائد موجود در آب دارند. تصفیه‌خانه‌های شهری برای تصفیه حجم عظیم آب از کلر استفاده می‌کنند و با توجه به اینکه کلر نیز ماده‌ای سمی محسوب می‌شود، ممکن است در طولانی مدت بر اثر استفاده از آب تصفیه شهری، کلر در بافت‌های گوشتی جسم شما نفوذ و رسوب نماید و سلامت جسم شما به خطر افتد.

فیلتر پست کربن

یکی از فیلترهای کربنی پالایه سازان که توان از بین بردن کلر آب را دارد، فیلتر کربن بلاک یا cto است که از مواد گیاهی همچون پوست گردو و نارگیل ساخته می‌شود و دارای میلیون‌ها منفذ ریز است که آب با عبور از این منافذ بر اثر برخورد با این فیلتر، کلر و رنگ و بوی نامطبوع خود را از دست می‌دهد.

فیلتر پست کربن تصفیه آب پالایه سازان

یکی دیگر از فیلترهای تصفیه آب پالایه سازان، فیلترهای پست کربن یا کربن نهایی و خطی است. علت نامگذاری این فیلتر به کربن نهایی به این علت است که در دستگاه تصفیه آب پنج مرحله‌ای از این فیلتر به عنوان فیلتر مرحله پنجم استفاده می‌کنند و عمده وظیفه این فیلتر از بین بردن مزه نامطلوب آبی است که به دلیل باقی ماندن در منابع آب در آن ایجاد می‌شود. آبی که از چهار فیلتر عبور کرده، عمدتا آبی سالم است و دقیقا به همین علت است که عمر مفید این فیلتر در مقایسه با بقیه بیشتر است و سالانه یک بار تعویض می‌شود.

فیلتر ممبران تصفیه آب پالایه سازان

یکی از مهم‌ترین فیلترهای تصفیه آب شرکت پالایه سازان،  فیلتر ممبران پالایه سازان است که وظیفه خطیر از بین بردن آلودگی‌های محلول در آب همانند انگل‌ها، میکروب‌ها، نیتریت‌ها، قارچ‌ها و غیره را برعهده دارد و طبیعتا تمامی این مواد مضر موجود در آب سلامتی ما را تهدید می‌کنند و چنانچه به بدن ما نفوذ کنند، عامل بسیاری از بیماری‌های سخت خواهند شد. فیلتر ممبران پالایه سازان توان تصفیه %۹۸ آلاینده‌های موجود در آب را داراست. به لحاظ ظاهری این فیلتر که از چندین لایه به هم فشرده ساخته شده، به صورت مارپیچ و حلقوی به دور لوله پیچانده شده و دارای ضخامت کمی است.

فیلتر مینرال تصفیه آب پالایه سازان

یکی دیگر از فیلترهای حیاتی در دستگاه تصفیه آب، فیلتر مینرال پالایه سازان است و وظیفه مهم حفظ مواد معدنی آب را بر عهده دارد. این فیلتر در دستگاه‌های تصفیه آب شش فیلتره به عنوان فیلتر ششم مورد استفاده قرار می‌گیرد. فیلترهای قبلی املاح وجود در آب را به سمت خود جذب می‌کنند که این امر موجب از بین رفتن میزان قابل توجهی از املاح موجود در آب می‌شود. فیلترهای مینرال پالایه سازان این قابلیت را دارند که این املاح را به آب بازگردانند. از مواد معدنی موجود در این فیلتر می‌توان به کلسیم، پتاسیم، آهن و غیره اشاره کرد.

اهمیت استفاده از فیلترهای تصفیه آب پالایه سازان

با توجه به کارایی هریک از انواع فیلترهای تصفیه آب در حفظ سلامتی ما، استفاده از دستگاه‌های تصفیه آب در زندگی روزمره انسان‌ها امری اجتناب ناپذیر است. هرکدام از فیلترهای پالایه سازان نقش خاصی را در تصفیه آب برعهده دارند. فیلترهای الیافی وظیفه حذف مواد فیزیکی درشت موجود در آب، فیلترهای کربنی وظیفه حذف مواد شیمیایی و سمی، فیلترهای ممبران وظیفه حذف میکروب‌ها و فیلترهای مینرال وظیفه حفظ املاح معدنی موجود در آب را برعهده دارد. اگر چنانچه به دنبال خرید فیلترهای استاندارد تصفیه آب هستید،ی حتما به سایت شرکت پالایه سازان سر بزنید و از خدمات بی‌نظیر آن‌ها بهره‌مند شوید.

برگرفته از وبلاگ پالایه سازان| https://www.palayesazan.com

]]>
https://parsianelectric.ir/%d9%81%db%8c%d9%84%d8%aa%d8%b1-%d8%aa%d8%b5%d9%81%db%8c%d9%87-%d8%a2%d8%a8/feed/ 0
هزینه خدمات سئو سایت یاسئومی https://parsianelectric.ir/%d9%87%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%db%8c%d8%a7%d8%b3%d8%a6%d9%88%d9%85%db%8c/ https://parsianelectric.ir/%d9%87%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%db%8c%d8%a7%d8%b3%d8%a6%d9%88%d9%85%db%8c/#respond Fri, 22 Apr 2022 10:05:32 +0000 http://parsianelectric.ir/?p=361 خدمات سئو سایت یاسئومی

آیا با خدمات سئو سایت یاسئومی آشنایی دارید؟ با توجه به پیشرفت تکنولوژی و گسترش فضای وب، بسیاری از کسب و کارها به فکر ایجاد سایتی برای خود افتاده اند. در نتیجه بسیاری از شرکت ها، کارخانه ها، بنکدارها، غرفه ها و به طور کلی کسب و کار ها، سایتی را به منزله تبلیغات بیشتر و جامع تر برای حرفه خود ایجاد کرده اند.

در این بین سوالی در ذهن افراد ایجاد می شود که چرا سایت من در نتایج صفحه اول گوگل مشاهده نمی شود؟ باید بدانید که بسیاری از افراد مانند شما و در حرفه تخصصی شما به فکر ایجاد سایت افتاده اند، اما تمامی این سایت ها در صفحه اول گوگل مشاهده نمی شود. چراکه تعداد محدودی از سایت ها می توانند در صفحه اول گوگل قرار بگیرند.

همچنین امروزه بسیاری از افراد دارای مشغله و دغدغه فکری بسیاری هستند. به همین دلیل، تنها تعداد کمی از افراد برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه های بعدی موتورهای جستجوگر مراجعه می کنند (یک چهارم افراد).

 در این بین سئو کاران با مهارت و تخصص خود، مشکلات سایت را بر طرف می کنند. به مرور زمان رتبه سئو سایت افزایش پیدا کرده و موتورهای جستجوگر (مانند گوگل) سایت شما را در صفحه اول نمایش می دهند. یاسئومی، یکی از شرکت های فعال در زمینه سئو است. این شرکت، دارای کادری جوان است که تمام تلاش خود را در راستای بهینه سازی سایت شما انجام می دهد. بهینه سازی سایت فرآیندی طولانی و دارای پیچیدگی های بسیاری است. افراد زیادی از جمله مهندس محمد شهپری کمک کرده اند تا شرکت یاسئومی بتواند این مشکلات را پشت سر گذاشته و اهداف کاری خود را عملی سازد.

امروزه تعداد زیادی از افراد جامعه به کرات از موتورهای جستجوگر استفاده می کنند. به همین دلیل، اگر به دنبال تبلیغات بیشتر هستید، خدمات سئو یکی از بهترین روش ها است. شما عزیزان می توانید در طی چندین جلسه مشاوره های لازم را از شرکت یاسئومی دریافت کنید؛ تا از نحوه خدمات سئو، قرارداد، نحوه پرداخت، بازه زمانی مورد نیاز و… مطلع شوید. سپس در صورت تمایل می توانید قراردادی را به منزله افزایش رتبه سایت خود انجام دهید.

خدمات بهینه سازی چیست؟

اگر تا به دنبال تبلیغات برای کسب و کار خود بوده اید، حتما کلماتی مانند خدمات سئو، خدمات seo  و یا خدمات بهینه سازی سایت را شنیده اید. به فرآیندها و فعالیت هایی که در داخل وب سایت و خارج وب سایت شما در جهت قرار گرفتن کلمات کلیدی در صفحه اول و حفظ جایگاه در آنها انجام می شود، خدمات بهینه سازی سایت گفته می شود.

سئو کار کیست؟

به شخصی که علم و تجربه لازم را در جهت افزایش سئو سایت دارد، سئو کار می گویند. یکی از نکات مهم در مورد سئو کاران، تجربه آنها است. سئو، مهارت و علمی است که با آزمون و خطا در طی سالیان سال به دست می آید.

تجربه برای افراد سئو کار، تنها در طی یک یا دو سال ایجاد نمی شود. فردی که در زمینه سئو فعالیت دارد، باید چندین سال در زمینه سئو فعالیت داشته باشد تا بتواند بهینه سازی سایت شما را به خوبی انجام بدهد.

موتورهای جستجورگر از جمله گوگل در سال چندین مرتبه آپدیت می شوند، به همین دلیل یک سئو کار باید روحیه پر تلاش و خستگی ناپذیری داشته باشد. چراکه یک سئو کار باید بتواند خود را با آپدیت های گوگل هماهنگ کند تا بتواند بهینه سازی سایت را به درستی انجام دهد. در نتیجه توجه لازم را داشته باشید تا سئو کاری که انتخاب می کنید، روحیه رقابتی و پرتلاشی داشته باشد.

خدمات سئو یاسئومی شامل چه قسمت هایی است؟

مجموعه ای از خدمات توسط تیم یاسمی انجام می شود تا رتبه سایت شما افزایش پیدا کرده و در صفحه اول گوگل نشان داده شود. در ادامه خدمات سایت یاسئومی بیان می شود.

 • خدمات مشاوره سئو
 • خدمات کیورد ریسرچ
 • خدمات استراتژی سئو
 • خدمات طراحی سایت
 • خدمات سئو فنی
 • خدمات سئو محتوایی
 • خدمات سئو داخلی
 • خدمات افزایش سرعت
 • خدمات بکلینک
 • خدمات افزایش کلیک
 • خدمات افزایش فروش
 • خدمات پشتیبانی

اقای مهندس جواد یاسمی، موسس شرکت یاسئومی است. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات سئو یاسئومی، در طی یک یا چند جلسه با ایشان صحبت نموده و مشاوره های لازم را در یافت نمایید.

هزینه سئو سایت

با توجه به نیازهای سایت شما و همچنین میزان رقابت کلمات کلیدی، هزینه خدمات سئو سایت در طی یک تا چند جلسه مشاوره مشخص می شود.

]]>
https://parsianelectric.ir/%d9%87%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%db%8c%d8%a7%d8%b3%d8%a6%d9%88%d9%85%db%8c/feed/ 0
چوب ترموود چیست ؟ https://parsianelectric.ir/%da%86%d9%88%d8%a8-%d8%aa%d8%b1%d9%85%d9%88%d9%88%d8%af-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d8%9f/ https://parsianelectric.ir/%da%86%d9%88%d8%a8-%d8%aa%d8%b1%d9%85%d9%88%d9%88%d8%af-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d8%9f/#respond Thu, 21 Apr 2022 16:55:23 +0000 https://parsianelectric.ir/?p=358 Thermowood در حقیقت چوب طبیعی است که با روش های حرارتی پیشرفته و به اصطلاح ترمو کردن ، از دوام و استحکام بیشتری نسبت به سایر چوب ها برخوردار است. ترموود چوب خام است که در مرحله تولید ترموود است و بسیاری از معایب چوب طبیعی همانند پوسیدگی ، تغییر رنگ و تورم را نداشته. چوب ترموود یکی از بهترین نوع چوب ها جهت طراحی نمای چوب ترموود ساختمان و دکوراسیون داخلی می باشد و در بسیاری از پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرد که به دلیل مقاومت بالا در برابر شرایط سخت می باشد. چوب ترمو وود محصولی است که تمام زیبایی های چوب طبیعی را در کنار مزایای ترموود را به زندگی افراد خواهد بخشید.

در فراید ترمو کردن چوب، نمای چوبی ساختمان در برابر تغییرات آب و هوایی و شرایط نامساعد جوی مقاوم می شود. اما جهت ثبات رنگ چوب ترمو، نیاز است چوب ترمووود مجدد رنگ شود. رنگ های مخصوص چوب ترمو، چوب را در مقابل اشعه UV خورشید مقاوم کرده و از تغییر رنگ چوب جلوگیری می نماید و موجب براق شدن و جلا به چوب می گردد.

به عبارتی اگر بخواهیم کامل تر بگوییم چوب ترمو وود چیست باید بگوییم که در تعریفی دقیق تر به چوب اصلاح شده یا چوب پخته می گویند. به وسیله حرارت ساختار آن دچار تغییر می ‌شود. در فضایی که خالی از اکسیژن است عملیات پخته شدن انجام می شود، زیرا اکسیژن باعث سوختن چوب می شود. از روش های مختلفی برای حرارت دهی چوب استفاده می شود. از گاز نیتروژن، روغن داغ و  بخار آب نیز استفاده می کنند.‌

حرارت باعث می ‌شود که ساختار مولکولی چوب بشکند. در نتیجه استحکام دیواره سلولی بالا می رود. به عبارت دیگر ویژگی و ساختار چوب بهبود پیدا می‌ کند. در فرایند ساخت چوب ترموود هیچگونه مواد شیمیایی استفاده نمی شود. چوب ترموود از انواع درختان زبان گنجشک، گونه ‌های متنوع کاج، صنوبر، توسکا و توس ساخته می ‌شود.

تمام درختان دارای صمغ و شیره هستند. زمانی که درخت قطع می شود این مواد در تنه درخت باقی می مانند. در نتیجه باعث جذب حشرات و رشد باکتری ها می شود، بنابراین عمر چوب کاهش می یابد. در فرایند ساخت ترموود ساختار اصلی چوب که صمغ است تجزیه شده و تمام رطوبت آن خارج می شود. بنابراین باکتری ها در چوب رشد نمی کنند و حشرات نیز جذب نمی شوند.

رنگ چوب ترمو

یکی از جذابیت های استفاده از این چوب تنوع بالای رنگ آن می باشد. شرکت تولید کننده این چوب با استفاده از تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید رنگ های مخصوص چوب نموده است. شما می توانید تنوع گسترده ای در رنگ بندی های چوب ترمو مشاهده نمایید.

شما برای هر نما و هر کاربردی، رنگ ترمو متناسب آن را در اختیار دارید و به همین دلیل این نوع چوب در طراحی، طرفداران زیادی دارد. رنگ بندی مخصوص رنگ ترمو بیش از ۸۰ رنگ می باشد، که بر اساس کد مشخص شده است و شما بر اساس سلیقه و موارد استفاده، می توانید یکی از ۸۰ رنگ موجود را برای استفاده در فضای مورد نظر خود انتخاب کنید.

ترمووود چوبی برای کاربردهای مختلفی ایده آل است ، که این روزها طرفداران زیادی را به خود جلب می کند و مورد استقبال طراحان معمار قرار گرفته است. در نمای ساختمان ، کف و پوشش دیوار ، از چوب ترموود استفاده می گردد.

استفاده از رنگ چوب ترمو جهت زیبایی و دوام چوب ترمو ضرورت به خصوصی دارد در این راستا رنگ ترموود باید با شرایط محیط زندگی انسان و سلیقه افراد تطابق داشته باشد.

نکاتی که در استفاده از این چوب باید در نظر داشته باشید این است که حتی بعد از استفاده از محافظ هم نباید سطح چوب را کثیف کنید و اگر آبی بر روی آن ریخته شد باید سریعا آن را خشک کنید. این کار به دوام چوب کمک می کند و باعث می شود که چوب شما در طول دراز مدت کمتر دچار آسیب شود تا به ریمو رنگ ترمو احتیاجی پیدا نکنید.

همچنین اگر مایعی که بر روی چوب ریخته می شود دارای مواد شیمیایی باشد می تواند برای سطح چوب ترمو خیلی مضر باشد و سطح براق و سالم آن را به راحتی تخریب کند. پس در هنگام استفاده از چوب ترمو به نحوه نگهداری آن نیز باید خیلی توجه داشته باشید تا بتوانید در مدت زمان زیادی از زیبایی این چوب در نمای داخلی و خارجی خانه یا محل کار خود لذت ببرید.

]]>
https://parsianelectric.ir/%da%86%d9%88%d8%a8-%d8%aa%d8%b1%d9%85%d9%88%d9%88%d8%af-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d8%9f/feed/ 0
صنایع دستی https://parsianelectric.ir/%d8%b5%d9%86%d8%a7%db%8c%d8%b9-%d8%af%d8%b3%d8%aa%db%8c/ https://parsianelectric.ir/%d8%b5%d9%86%d8%a7%db%8c%d8%b9-%d8%af%d8%b3%d8%aa%db%8c/#respond Mon, 18 Apr 2022 09:48:09 +0000 https://parsianelectric.ir/?p=356 صنایع دستی تبلور ذوق و هنر و فر جوامع بشری  و نماد هویت و تاریخ یک ملت است.

صنایع دستی به مجموعه‌ای از”هنر – صنعت” اطلاق می شود که بیشتر با استفاده از مواد اولیه بومی و انجام قسمتی از مراحل اساسی تولید، به کمک دست و ابزار دستی موجب تهیه و ساخت محصولاتی می شود که در هر واحد آن، ذوق هنری و خلاقیت فکری صنعتگر سازنده به نحوی تجلی یافته و همین عامل وجه تمایز اصلی اینگونه محصولات از مصنوعات مشابه ماشینی و کارخانه ای است. پس تنها یک کالا و شیئی برای مبادله و خرید و فروش نیست، بلکه خصوصیات فرهنگی و ویژگیهای اقوام و ملل مختلف از طریق این کالای با ارزش مبادله می شود ونوعی ارتباط را بین آنها ایجاد می کند.

صنایع دستی به مجموعه ای از حرفه های مختلف گفته می شود که به دست بشر برای استفاده ساخته شده است و یکی از زیر مجموعه های صنایع خلاق است که طیف وسیعی از محصولات را در خود جای داده است. که فرهنگ یک ملت را به خوبی نشان می دهد و جایگاه ویژه‌ای در میراث فرهنگی هر ملتی دارد. تنوع این آثار، که به آن ها آثار هنری و یا کار دستی نیز می گویند، گذشته از آن که ذوق، تفکر و خلاقیت یک ملت را نشان می‌دهد، نسبت به موقعیت جغرافیایی هر منطقه نیز متفاوت است. هر یک از صنایعی که در یک کشور و یا شهر تولید می شود نشان دهنده آداب و رسوم و آیین های آن مکان می باشد، به همین دلیل شما از روی همین آثار به خوبی می توانید آن ملت را شناسایی کنید. صنایع دستی (Handicrafts) در حالی که بسیار شبیه به هنرها و مهارت های اولیه است، یک تفاوت اساسی با آن ها دارد و به اقلامی گفته می شود که با دست و با استفاده از ابزار ساده به جای روش ها و تجهیزات تولید انبوه ساخته می شوند. اقلامی که در نتیجه تلاش ها تولید می شوند، برای عملکرد یا کاربرد خاصی و همچنین زینتی بودن طراحی شده اند و شامل ایجاد طیف وسیعی از اشیاء از جمله لباس، نمادهای مذهبی و جواهرات و انواع مختلف صنایع دستی کاغذی است.پ

 

هدایای تبلیغاتی 

 

بازاریابی و ارتباطات آن معمولاً حاوی لوگو شرکت و تبلیغات هستند. ممکن است منصفانه باشد اگر تخمین بزنیم که تقریباً نیمی از هدیه تبلیغاتی خریداری شده، مربوط به لباس / کالاهای پوشیدنی، ابزارهای نوشتاری / خودکار و تقویم در موضوعات مختلف است. با این حال، اینکه چه اقلامی می توانند مورد استفاده قرار گیرند، واقعاً توسط تخیل محدود می شود. به عنوان مثال، سایر اقلام تبلیغاتی که معمولاً در دسترس هستند عبارتند از: لیوان، اسباب بازی های استرس، شیرینی، ظروف نقره، ظروف کریستال / شیشه ای، اقلام چرمی، تشک ماوس، چتر، نشان ها، دفترهای خاطرات، محصولات مرتبط با رایانه، انواع صنایع دستی و موارد دیگر.

 

صنایع دستی آپادانا

 

شرکت صنایع دستی هنرمندان آپادانا در سال ۱۳۸۳ با هدف ارتقاء جایگاه صنایع دستی در کشور شروع به فعالیت نموده و بدین منظور از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پروانه تولیدکارگاهی خود به شماره ۲۳۰۰۰۴ را در یافت نموده است.شرکت صنایع دستی هنرمندان آپادانا در رشته های مختلف صنایع دستی از جمله مینا کاری ، قلم زنی، خاتم کاری، فیروزه کوبی، تابلو فرش و تابلو نقره، تندیس و لوح تقدیر، مجسمه، سفال و سرامیک، انواع محصولات چرم، محصولات توانسته است با طراحی بسته بندی های متنوع سهم خود را در تکمیل زنجیره تولید، بسته بندی و توزیع این صنعت ایفا کند .

مهمترین هدف استراتژیک شرکت جایگزین کردن هدیه ایرانی در سازمان ها و موسسه های دولتی، بخش خصوصی و اقشار مختلف مردم از طریق محصولات متنوع صنایع دستی و نیز تمرکز بر ارائه بسته بندی های مرتبط با محصولات صنایع دستی و دقت در تنوع رنگ و طرح آن در کلیه ی محصولات این صنعت است . شرکت صنایع دستی هنرمندان آپادانا با توجه به رسالت بومی – فرهنگی خویش و نیز آگاهی از بازخورد های مثبت و فزاینده ناشی از سرمایه گذاری در این صنعت و نقش آن در جذب سرمایه های داخلی و خارجی، توسعه فرهنگی بیش از پیش در ابعاد منطقه ای و بین المللی و نقش ارزنده آن بر مجموعه ساختار های اجتماعی ، فرهنگی و هنری جامعه در تلاش برای تحکم هر چه بیشتر پیوند هنر ، فرهنگ و اقتصاد است گروه هنرمندان آپادانا محصولات خود را با توجه به ذائقه و سلیقه علاقمندان در طرح های متنوع در طیف وسیع و مناسبی از قیمت ها و با بسته بندی منحصر به فرد خود عرضه می کند . فروشگاه صنایع دستی هنرمندان آپادانا هم اکنون با سامان دهی بیش از ۵۰۰ هنرمند و صنعت گر کشور علاوه بر تولید و عرضه محصولات هنری، با دایر کردن کلاس های آموزشی در زمینه های مختلف صنایع دسنی به تربیت نیرو های مستعد و با انگیزه و کارآمد نیز می پردازد.

]]>
https://parsianelectric.ir/%d8%b5%d9%86%d8%a7%db%8c%d8%b9-%d8%af%d8%b3%d8%aa%db%8c/feed/ 0
کفپوش اپوکسی https://parsianelectric.ir/%da%a9%d9%81%d9%be%d9%88%d8%b4-%d8%a7%d9%be%d9%88%da%a9%d8%b3%db%8c/ https://parsianelectric.ir/%da%a9%d9%81%d9%be%d9%88%d8%b4-%d8%a7%d9%be%d9%88%da%a9%d8%b3%db%8c/#respond Mon, 18 Apr 2022 09:37:26 +0000 https://parsianelectric.ir/?p=354 کفپوش اپوکسی یا اپوکسی کف یک محصول دو جزئی میباشد که دارای خواص مقاومتی عالی از جمله مقاومت مکانیکی بالا ،  مقاومت سایشی بالا ، مقاومت شیمیایی عالی در برابر مواد قلیایی و اسیدها روغنی هاو چربی ها و همچنین ایجاد سطحی صاف و صیقلی مورد استفاده وسیعی در سالن های تولیدی مراکز صنعتی ، شیمیایی ، بیمارستانی ، نیروگاهی ، فرودگاهی و ….. پیدا کرده است. اپوکسی  اغلب به روی سطوح بتونی و حتی سالن هایی که قبلا کفپوش های سنگی و موزائیک شده اند استفاده می گردد ، ولی در عین حال جهت سطوح فلزی نیز مناسب  می باشد.

پیشرفت تکنولوژی موجب شده که امروزه از مصالح مختلف به عنوان کفپوش استفاده شود. هر کدام از مصالح به کار برده می توانند مزایا و معایب مخصوص به خود را داشته باشند. کفپوش اپوکسی به عنوان نوعی کفپوش که از رزین های اپوکسی تولید می شود، از مدرن ترین کفپوش های موجود به شمار می ‌رود که بدون درز می‌تواند به صورت مایعی یکپارچه و با ضخامت ایده آل بر روی کف های بتنی نیز اجرا شود.

بررسی عملکرد و کیفیت این کفپوش نشان می ‌دهد که شما علاوه بر اینکه از زیبایی بسیار بالایی برخوردار خواهید بود، می توانید از یک کفپوش با کیفیت و دوام ایده ‌آل نیز برخوردار شوید. ساختار کفپوش اپوکسی به گونه ای است که شما به راحتی می توانید علاوه بر کف های بتنی بر روی موزاییک، فلز، سنگ و سیمان نیز آن را اجرا کنید. متناسب با سلیقه خود می توانید از کفپوش های اپوکسی در طرح های مختلف و رنگ های جذاب و زیبا در مکان های گوناگون استفاده نمایید.

اپوکسی کف

اپوکسی ، از واکنش رزین اپوکساید با سخت‌کننده پولی‌آمین حاصل می‌شود. اپوکسی دامنه کاربرد گسترده‌ای دارد، از جمله در مواد FRP و چسبهای همه‌ کاره اپوکسی یک هم‌بسپار است که از دو مادهٔ شیمیایی مختلف تشکیل شده است. این دو ماده را با نام رزین یا ترکیب ، و سخت ‌کننده یا فعال‌ساز می‌شناسند. رزین از تکپارها یا بسپارهایی با زنجیر کوتاه که در انتهایشان یک گروه اپوکساید قرار دارد تشکیل می‌شود.

ساختار شیمیایی  اپوکسی این اجازه را می‌دهد که بسپارهای گوناگونی با خواص بسیار متفاوت تولید شود. به طور کلی اپوکسی‌ها را به خاطر چسبندگی ، مقاومت شیمیایی و گرمایی ، خواص خوب یا حتی عالی مکانیکی، و مقاومت الکتریکی بسیار خوب می‌شناسند. بسیاری از خواص اپوکسی‌ها را می‌توان تغییر داد، برای مثال کفپوش اپوکسی‌ های پرشده از نقره که رسانایی الکتریکی خوبی دارند نیز وجود دارد و این در حالی است که  اپوکسی‌ معمولا عایق الکتریکی هستند. برخی از انواع که دارای خاصیت عایقی/رسانایی در برابر گرما هستند و مقاومت الکتریکی بالایی دارند در الکترونیک کاربرد دارند.

ضخامت اپوکسی توسط محل مورد کاربرد و هــمچنین مـقولـه بار مــکانـیکی کـه مـمکن اسـت روی کـفپوش اعـمال گردد تعیین می شـود بـرای سـطوحی مانـند کـف آزمـایـشگـاه ها و سـالن های غـیر صـنعتی (اداری و بیمارستانی) ضخامت ۱۵۰۰-۱۰۰۰ (میـکرون)اجـرا مـی گـردد در صورتیکه اجرای کفپوش در سالن های تولـیدی،صـنعتی ، انیارهای کارخانجات و صنایع مد نظر باشد که رفت و آمـدوسایل نقلیه از جمله لیفتراک در آنجا جریان دارد ضخامت پیشـنهادی ۳۰۰۰ میکرون می باشد.

با توجه به ترکیبات به کار رفته در ساخت اپوکسی، چنانچه ذرات و مواد مختلفی بر روی این نوع کفپوش بریزد، با ویژگی های خاصی که دارد به ندرت مواد مورد نظر به آن ها چسبیده و شما برای تمیز کردن آن، ساده ترین کار را پیش رو خواهید داشت.

بررسی انواع کفپوش ها نشان می دهد که هر کدام از آن ها دارای معایبی به همراه مزایا خواهند بود. مقایسه اپوکسی کف نشان می ‌دهد که استفاده از این کفپوش در مقایسه با سایر روش ها و محصولات می ‌تواند مزایای گسترده تری برای شما داشته باشد.

معرفی بتن شیمی ساختمان 

شرکت بتن شیمی ساختمان ،توسط تعدادی از متخصصین و مهندسین که تجربه سال ها فعالیت و حضور مستمردر زمینه تولید و عرضه افزودنی های بتن ،تولید واجرای انواع کفپوشها و پوشش های ساختمانی و صنعتی بر پایه اپوکسی ،پلی اورتان و همچنین اجرا و تامین مواد در زمینه کف کفپوش های بتن سخت (ماله پروانه ای)، بتن دکوراتیو و هارد ملات تشکیل گردیده است.

این مجموعه توانسته با فعالیت مستمر و پویا وهمچنین بهره گیری ازدانش فنی متخصصین ، تکنسین ها و تعامل با تولید کنندگان خارجی جایگاه والایی را در زمینه واردات ،عرضه و مشاوره در خصوص انواع افزودنی بتن، اجرای ماله پروانه ای سیستم های نوین کفسازی بتن سخت ، بتن دکوراتیو ، انواع اپوکسی ها ، پلی یورتان ، ترمیم ، آببندی ، مقاوم سازی سازه های بتنی و همچنین ملات های خشک سیمانی از قبیل انواع چسب های کاشی ، پودر بندکشی ، پودر بتن سخت ، پودر بتن استامپی ، آببند کننده های پلیمری بتن ، آب بند کننده کریستال شونده و … را بدست آورد. محصولات عرضه شده در این مجموعه قابل رقابت با محصولات مشابه ایرانی و خارجی بوده است که این مجموعه را مفتخر می داند که با بهره گیری از دانش مهندسین و تکنسینهای خود و تعامل با شرکتهای دانش بنیان روز به روز نیازهای پروژه های داخلی را مرتفع می سازد.

]]>
https://parsianelectric.ir/%da%a9%d9%81%d9%be%d9%88%d8%b4-%d8%a7%d9%be%d9%88%da%a9%d8%b3%db%8c/feed/ 0
طراحی وب را می دانید ، آماده هستید طراحی سایت https://parsianelectric.ir/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%88%d8%a8-%d8%b1%d8%a7-%d9%85%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%af-%d8%8c-%d8%a2%d9%85%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%87%d8%b3%d8%aa%db%8c%d8%af-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c/ https://parsianelectric.ir/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%88%d8%a8-%d8%b1%d8%a7-%d9%85%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%af-%d8%8c-%d8%a2%d9%85%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%87%d8%b3%d8%aa%db%8c%d8%af-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c/#respond Wed, 13 Apr 2022 07:25:36 +0000 https://parsianelectric.ir/?p=351 اکنون که تعریف طراحی وب را می دانید ، آماده هستید که اولویت مناسبی را برای پروژه های خود به آن بدهید. هرگز فراموش نکنید که این جنبه از برند شما چقدر مهم است، با توجه به اینکه چگونه رویکرد صحیح در حضور دیجیتال می تواند نتایج عالی را بدون توجه به اینکه کسب و کار شما در چه زمینه ای است، به همراه داشته باشد.

فقط آنچه را که در اینجا آموخته اید در مورد اینکه ساخت یک استراتژی مناسب و کار با طراحان واجد شرایط چقدر ضروری است را به خاطر بسپارید .

باید و نباید در طراحی وب سایت
اگر وب سایت طراحی می کنید، می دانید که مفید و لذت بخش بودن طرح های شما اولویت اصلی شماست. حتی با داشتن بهترین نرم افزار طراحی وب در دسترس شما، می تواند برای هرکسی که به تازگی شروع به ایجاد وب سایت کرده است، کار طاقت فرسایی باشد، بنابراین برای ساده تر کردن آن، فهرست ساده ای از بایدها و نبایدها را ایجاد کرده ام که در هنگام طراحی سایت باید به خاطر داشته باشید. پروژه بعدی طراحی وب سایت
اول، کارها
۱٫ رابط کاربری خود را ثابت نگه دارید

یکی از اصول اصلی UX خوب ، ثابت نگه داشتن رابط کاربری در کل محصول است. ظاهر و احساس کلی وب سایت شما باید در تمام صفحات سایت شما یکسان باشد. یکنواختی پیمایش، طرح‌های رنگی، تایپ‌فیس و سبک نوشتار می‌تواند تأثیر مثبتی بر قابلیت استفاده و UX داشته باشد.

انجام دادن. طراحی Esquire برای تمام صفحات آن سازگار است.

نکته عملی: ابتدا طراحی را قابل استفاده کنید. قوام یک شمشیر دو لبه است. اگر وب‌سایت شما در ابتدا به درستی طراحی نشده باشد، پس از هماهنگی بخش‌های دیگر آن، طراحی دائمی ضعیفی را به همراه خواهد داشت. بنابراین، ابتدا طراحی را قابل استفاده کنید، سپس آن را سازگار کنید.
۲٫ ناوبری با استفاده آسان را طراحی کنید

ناوبری سنگ بنای قابلیت استفاده است. این تکنیک اصلی تعامل در اینترنت است. داشتن ناوبری خوب وب سایت طراحی سایت در اصفهان   برای اطمینان از اینکه بازدیدکنندگان می توانند آنچه را که به دنبال آن هستند بیابند بسیار مهم است.

]]>
https://parsianelectric.ir/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%88%d8%a8-%d8%b1%d8%a7-%d9%85%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%af-%d8%8c-%d8%a2%d9%85%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%87%d8%b3%d8%aa%db%8c%d8%af-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c/feed/ 0
خرید ساعت اصلی رنگ پلاتینیوم با قاب فلوت https://parsianelectric.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%b3%d8%a7%d8%b9%d8%aa-%d8%a7%d8%b5%d9%84%db%8c-%d8%b1%d9%86%da%af-%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%aa%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%85-%d8%a8%d8%a7-%d9%82%d8%a7%d8%a8-%d9%81%d9%84%d9%88/ https://parsianelectric.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%b3%d8%a7%d8%b9%d8%aa-%d8%a7%d8%b5%d9%84%db%8c-%d8%b1%d9%86%da%af-%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%aa%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%85-%d8%a8%d8%a7-%d9%82%d8%a7%d8%a8-%d9%81%d9%84%d9%88/#respond Sun, 10 Apr 2022 08:24:29 +0000 https://parsianelectric.ir/?p=349 رولکس Day-Date 40 را معرفی می‌کند که اکنون به رنگ پلاتینیوم با قاب فلوت شده است

همانطور که علاقه مندان رولکس می دانند، حتی انطباق های کوچک نیز خبرهای بزرگی را در دنیای برند ایجاد می کند. خرید ساعت  امسال، Oyster Perpetual Day-Date 40 زیبای رولکس در نسخه جدید و خیره کننده پلاتین ۹۵۰ با قاب فلوت دار ارائه شده است.

تا پیش از این، قطعات پلاتینیوم این مدل مجهز به نام مستعار «ساعت رئیس جمهور» تنها دارای حاشیه‌های صاف بودند، زیرا به گفته رولکس، تولید وجوه هندسی از این ماده سخت کاملاً چالش برانگیز است. خوب، همانطور که Day-Date جدید نشان می دهد، رولکس این وظیفه را در راستای استانداردهای تولیدی معتبر خود پس از چندین سال تحقیق و توسعه مدیریت کرد.

قاب پلاتین ۹۵۰ به زیبایی با صفحه آبی یخی و اعداد رومی واژگون شده و نشانگرهای ساعت وجهی در طلای سفید ۱۸ عیار جفت می شود. همانطور که برای روز-تاریخ از اولین بار آن در سال ۱۹۵۶ معمول است، شماره گیری نشان دهنده روز هفته و تاریخ است.

نسخه جدید Day-Date 40 به کالیبر خود سیم پیچ ۳۲۵۵ مجهز شده است که توسط گواهینامه Superlative Chronometer پوشش داده شده است و ذخیره انرژی تقریباً ۷۰ ساعت را ارائه می دهد.

این ساعت که با قطر ۳۶ میلی‌متر نیز عرضه می‌شود، به یک دستبند جدید پرزیدنت پلاتین ۹۵۰ مجهز شده است. این دستبند دارای یک تاج تاشو مخفی ظریف و درج های سرامیکی در داخل پیوندها برای افزایش انعطاف پذیری و طول عمر آن است. علاوه بر این، یک سیستم اتصال مخفی تداوم بصری یکپارچه بین دستبند و کیف را تضمین می کند. قیمت عمومی هنوز اعلام نشده است و در صورت درخواست در دسترس خواهد بود
رولکس با آوردن Air-King در دهه ۲۰۲۰، جدیدترین های خود را در Watches & Wonders عرضه می کند.

رولکس در نمایشگاه Watches & Wonders امسال نسل جدیدی از Air-King خود را با یک قاب کاملاً بازطراحی شده از  خرید ساعت اصلی جمله محافظ تاج ارائه می‌کند. این اولین به‌روزرسانی بزرگ خط Air-King از سال ۲۰۱۶ است ، زمانی که رولکس در آن سال در Baselworld آن سال از پیکربندی شماره‌گیر آشنا با لهجه سبز رونمایی کرد که اکنون این سری را تعریف می‌کند.

]]>
https://parsianelectric.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%b3%d8%a7%d8%b9%d8%aa-%d8%a7%d8%b5%d9%84%db%8c-%d8%b1%d9%86%da%af-%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%aa%db%8c%d9%86%db%8c%d9%88%d9%85-%d8%a8%d8%a7-%d9%82%d8%a7%d8%a8-%d9%81%d9%84%d9%88/feed/ 0
نقش پرستار در مراقبت از سالمندان چیست؟ https://parsianelectric.ir/%d9%86%d9%82%d8%b4-%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%82%d8%a8%d8%aa-%d8%a7%d8%b2-%d8%b3%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/ https://parsianelectric.ir/%d9%86%d9%82%d8%b4-%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%82%d8%a8%d8%aa-%d8%a7%d8%b2-%d8%b3%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/#respond Thu, 07 Apr 2022 09:38:32 +0000 https://parsianelectric.ir/?p=346

یک پرستار به منظور نگهداری از سالمند وظایف زیادی دارد از جمله مهم ترین آنها ارائه خدمات در زمینه مراقبت های بهداشتی به فرد سالمند میباشد .

علاوه بر آن پرستار سالمند در تجویز به موقع داروها،آموزش به شخص سالمند در زمینه های مختلف و همچنین هدایت وی به انجام فعالیت های روزانه نقش بسزایی را ایفا میکند .

شخص سالمندی که پرستار از او نگهداری میکند ممکن است علاوه بر کهولت سن دارای بیماری هایی از جمله آلزایمر ،سرطان ، نارسایی قلبی و…. نیز باشد که در چنین شرایطی نگهداری از او دشوارتر بوده و پرستار موردنظر نیازمند تخصص و دانش بیشتری در زمینه نگهداری از سالمند میباشد.

 

شرح وظایف پرستار سالمند

همانطور که میدانید وظیفه اصلی پرستار سالمند مراقبت و نگهداری از افراد مسن و سالخورده و رسیدگی به آنها میباشد در ادامه هرآنچه که یک شخص به عنوان پرستار سالمند باید انجام دهد را شرح خواهیم داد در واقع شرح وظایف پرستار سالمند به این صورت می باشد:

 

 • تهیه و دادن داروها (قرص،کپسول خوراکی ، آمپول)از طریق تزریق یا روش های دیگر۰
 • شناسایی و اقدام بر روی عوارض جانبی احتمالی دارویی،ازجمله آلرژی و سایر پاسخ های مضر به داروها و درمانها .
 • نظارت بر وضعیت شخص سالخورده به خصوص اگر بیماری خاصی هم داشته باشد و گزارش هرگونه تغییر در وضعیت سالمند به اطرافیان او.
 • ارائه درمان حمایتی برای سالمندان بیمار به منظور به حداقل رساندن استرس و یا درد آنها.
 • کمک به کارهای بهداشت شخصی ،مانند حمام کردن ،لباس پوشیدن،نظافت و مراقبت از پوست شخص سالخورده.
 • انجام درمانها مطابق با دستور پزشکان سالمندان بیمار.
 • ارزیابی شرایط اضطراری که نیاز به واکنش فوری دارند .
 • آموزش به افراد مسن در مورد برنامه های درمانی و رژیم های دارویی که باید دنبال کنند .

 

 

نگهداری از سالمندان در منزل

همانطور که میدانید برخی از خانواده ها به دلایل مختلف توانایی نگهداری از سالمندان را ندارند بنابراین برای نگهداری از آنها دو راه وجود خواهد داشت راه اول استخدام پرستار برای مراقبت از سالمند در منزل خود شخص سالمند میباشد راه دوم مراجعه به خانه سالمندان برای نگهداری و مراقبت  از آنها میباشد .

معمولا راه اول بهتر است زیرا  بردن سالمند به خانه سالمندان هم برای خود او و هم برای خانواده او سخت میباشد و آنهارا از لحاظ روحی تحت تاثیر قرار خواهد داد و اکثرا افراد مسن محیط آنجارا دوست نداشته و احساس رضایت نخواهند داشت و دوست دارن در محیط خانه خودشان باشند بنابراین در اینجا استخدام پرستار در منزل مزیت محسوب میگردد.

مهارت های لازم برای پرستار سالمند

برای اینکه پرستار سالمند بتواند در فیلد کاری خود موفق باشد دارا بودن ۶ مهارت برای او الزامی میباشد که این مهارت ها عبارتند از :

 

 • داشتن روابط اجتماعی بالا.
 • برخورداری از صبر و شکیبایی زیاد.
 • توجه به نگرانی های شخص سالخورده و اطرافیان او در مورد فرایند مراقبت.
 • دارا بودن دانش گسترده در مورد مسائل بهداشتی سالمندان‌
 • حداکثر میزان راحت بودن در طول دوران مراقبت از بیمار و یا شخص سالخورده.
 • توانایی لازم برای ایجاد حس امنیت در سالمند موردنظر.

چرا برای نگهداری از سالمند پرستار استخدام کنیم؟

امروزه  مشغله کاری زیاد افراد جامعه باعث شده است که نتوانند آن طور که باید به اشخاص مسن و میان سال خانواده رسیدگی کنند و همین مسئله باعث نگرانی و دل مشغولی آنها میگردد .

از طرفی برخی از افراد سالمند ممکن است شرایط فیزیکی خاصی داشته باشند و نتوانند حرکت کنند و یا حتی ممکن است بیماری زمینه ای خاصی داشته باشند در این صورت حضور دائم فردی به عنوان پرستار در کنار آنها الزامی میباشد تا خانواده های سالمندان از بابت نگهداری و مراقبت از سالمندشان آسوده خاطر باشند .

برخی از سالمندان ممکن است از لحاظ روحی در طول روز احتیاج به هم صحبت داشته باشند و فرزندان آنها نتوانند این وقت را برایشان بگذارند در چنین حالتی هم انتخاب پرستاری جهت نگهداری از سالمند شما در منزل به شدت پیشنهاد میشود که پرستاران علاوه بر مراقبت از سالمندان  هم صحبت خوبی هم میتوانند برای آنها باشند .

 

نقش پرستار سالمند در حفظ سلامت فیزیکی افراد مسن

پرستاران میتوانند به سالمند شما کمک کنند تا در طول روز فعالیت بدنی و ورزشی متناسب با شرایط و سنشان را داشته باشند بدون آنکه به آنها آسیبی وارد شود در چنین شرایطی پرستاران طبق دستور پزشک و با در نظر گرفتن شرایط سالمند آن ها را در نرمش ها و ورزش های روزانه همراهی میکنند و این فعالیت علاوه بر اینکه برای سلامت فیزیکی آنها مفید است باعث شادابی آنها نیز میگردد.

 

حقوق پرستار سالمندان چقدر است؟

هزینه پرستار سالمند یک حوزه تخصصی برای اشخاص مشغول به فعالیت در زمینه پرستاری میباشد به همین منظور حقوق آنها متمایز از سایر پرستاران بوده و بسته به نوع قراردادشان و مدت زمان و شرایطی که قرار است پرستاری کنند میزان دستمزدشان متغیر خواهد بود .

شرایط استخدام پرستار سالمند

به منظور استخدام پرستار برای نگهداری از سالمند قراردادی مابین طرفین نوشته میشود و تمامی شرایط از جمله مدت زمان نگهداری از  و شرایط جسمی و روحی سالمند و تمامی امورات و کارهایی که پرستار باید آن را انجام دهد در این قرار داد قید میشود و در نهایت به امضای طرفین میرسد در این قرارداد نیز میزان حقوقی که به پرستار تعلق میگیرد هم به طور کامل قید خواهد شد ‌.

استخدام پرستار سالمند در منزل  تهران

شهر تهران به عنوان پایتخت کشور از جمله پرجمعیت ترین و پر رفت و آمدترین شهرها میباشد که عبور و مرور در آن برای یک شخص سالخورده بسیار دشوار میباشد و ممکن است عواقب غیرقابل جبرانی نیز به دنبال داشته باشد به همین دلیل برای سالمندانی که به تنهایی زندگی میکنند استخدام ‌پرستار سالمند برای نگهداری و مراقبت از آنها در منزل و انجام امورات آنها در بیرون از منزل مانند خرید‌انواع وسایل خوراکی و نظافتی و.. میتواند بهترین گزینه انتخابی برای خانواده هایشان باشد تا بدین ترتیب امنیت برای سالمندشان نیز برقرار شود .شرکت پرستاری سفیر آرامش با ارائه آموزش و گواهی های لازم آماده استخدام پرستار و مراقب می باشد.

علاوه بر انجام این قبیل از کارها نظافت ، رسیدگی به نظافت شخصی سالمند، پخت غذا ، رسیدگی  به فعالیت ورزشی ، تجویز به موقع داروها  نیز توسط پرستار به نحو احسن انجام میگیرد و بدین صورت از نگرانی های خانواده افرا مسن کم خواهد شدوبا خیالی آسوده به امورات خود خواهند رسید.

]]>
https://parsianelectric.ir/%d9%86%d9%82%d8%b4-%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%82%d8%a8%d8%aa-%d8%a7%d8%b2-%d8%b3%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/feed/ 0
برای بستن کلایمر خطوط تعلیق https://parsianelectric.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%86-%da%a9%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%85%d8%b1-%d8%ae%d8%b7%d9%88%d8%b7-%d8%aa%d8%b9%d9%84%db%8c%d9%82/ https://parsianelectric.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%86-%da%a9%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%85%d8%b1-%d8%ae%d8%b7%d9%88%d8%b7-%d8%aa%d8%b9%d9%84%db%8c%d9%82/#respond Wed, 30 Mar 2022 13:22:22 +0000 https://parsianelectric.ir/?p=343 زنجیر

سقفی معمولاً به صورت جفتی برای بستن خطوط تعلیق برای مراحل چرخش در مکان هایی که دسترسی به آن ها دشوار است کلایمر   و ویژگی های ساختمان برای تحمل بار تجهیزات معلق طراحی نشده اند، استفاده می شود. دیویت های سقفی بزرگتر و سنگین تر از دیویت های دکل شده روی زمین هستند اما به کارگران اجازه می دهند داربست را از پشت بام پرتاب کنند. الزامات را در زیر برای دیویت های راه اندازی سقف مشاهده کنید:

«دسترسی و خروج از سکوی کار باید از یک سطح امن باشد. دسترسی یا خروج نباید افراد را ملزم به بالا رفتن از جان پناه یا نرده محافظ ساختمان کند. و سکوی کار باید دارای چرخ، کاستور یا کالسکه برای.
نکته که قبل از خرید دستگاه بالابر زیر قلاب باید بدانید

اگر به خرید یک دستگاه بالابر زیر قلاب فکر می کنید، احتمالاً متوجه شده اید که روشی که در حال حاضر مواد را بلند می کنید یک ناکارآمدی یا یک مشکل ایمنی احتمالی وجود دارد.

]]>
https://parsianelectric.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%86-%da%a9%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%85%d8%b1-%d8%ae%d8%b7%d9%88%d8%b7-%d8%aa%d8%b9%d9%84%db%8c%d9%82/feed/ 0