لودر سایت
تهران ، ستارخان ، مرکز پارسیان الکتریک

در این فصل از سال، محافظت در برابر آفتاب مهم ترین نکته است. چه در مورد بهترین ضدآفتاب‌ها برای استفاده روزمره کنجکاو باشید یا درباره رایج‌ترین افسانه‌های SPF، تابستان امسال شما را تحت پوشش قرار داده‌ایم. همانطور که می دانیم، کرم ضد آفتاب مهم ترین بخش مراقبت از پوست در طول روز است.

چه به دنبال یک درخشش شبنم‌دار باشید یا یک روکش مات برای آماده‌سازی پوست خود برای آرایش کامل صورت، پیدا کردن آن چیزی که برای شما مناسب‌تر است دشوار است.

کرم ضد آفتاب به سه شکل اصلی معدنی، شیمیایی و هیبریدی وجود دارد که هر کدام برای محافظت در برابر اشعه‌های مضر فرابنفش، محافظت در برابر نور خورشید را ارائه می‌دهند، اما با روش‌های مختلفی برای دستیابی به آن. درباره تفاوت بین ضدآفتاب های معدنی و شیمیایی و اینکه کدام یک برای پوست شما بهتر عمل می کند بیشتر

بدانید. ضد آفتاب معدنی چیست؟ ضد آفتاب معدنی که به عنوان ضد آفتاب فیزیکی نیز شناخته می شود، از ترکیبات معدنی اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم برای کمک به بازتاب و پراکندگی اشعه های مضر خورشید استفاده می کند. اگر تنها مواد فعال ذکر شده در برچسب ضد آفتاب شما اکسید روی و/یا دی اکسید تیتانیوم است، این یک ضد آفتاب فیزیکی است.

این فرمولاسیون ایده آل است اگر بخواهید سریع از ضد آفتاب خود استفاده کنید و بروید. بر خلاف ضدآفتاب های شیمیایی که می تواند حدود نیم ساعت طول بکشد تا در برابر آفتاب موثر باشد، بلافاصله شروع به کار می کند. این فرم از SPF همچنین مقاوم در برابر نور است، بنابراین نیازی به استفاده مجدد به اندازه یک ضد آفتاب شیمیایی ندارد. در حالی که معمولا به دلیل قوام ضخیم و قالب سفیدی که از خود به جای می گذارند، شناخته می شوند، کرم های ضد آفتاب معدنی به فرمولاسیون هایی تبدیل شده اند که برای همه رنگ های پوست، حتی رنگ پوست های عمیق تر، کار می کنند.

این فرمول ها اغلب برای کودکان، زنان باردار و افرادی که پوست حساس یا مستعد آکنه دارند توصیه می شود. اکسید روی علاوه بر محافظت در برابر نور خورشید، دارای مزایای است که به خوبی با پوست واکنش پذیر عمل می کند

نویسنده پست: vida