لودر سایت
تهران ، ستارخان ، مرکز پارسیان الکتریک

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

پیشرفت کاری صاحبان آژانس های هواپیمایی، با وجود محدودیت های جبری زمان و مکان نمی تواند روز افزون باشد. با این حال اگر ایشان در کنار بازار سنتی و فروش حضوری، به طراحی سایت آژانس هواپیمایی فکر کنند، میزان درآمد و شرایط کسب و کارشان تغییر می کند. با طراحی وب سایت آژانس مسافرتی، زمان و مکان بی معنی می شود. همچنین به وسیله سایت می توانند خدمات خود را به شکل ۲۴ ساعته ارائه کرده و کسب درآمد نمایند.

جهت موفق شدن در بازار داغ و پر رونق آژانس های هواپیمایی، باید سایتی جذاب و منحصر به فرد داشته باشید. ایده پرداز باشید و از سایر سایت های آژانس هواپیمایی یا گردشگری کپی نکنید. مطالب کپی علاوه بر اینکه اعتماد مخاطب را سلب می کند، باعث جریمه شدن سایت شما از سوی موتور های جست و جو نیز می شود.

طراحی اصولی سایت آژانس های هواپیمایی

در انتخاب و ثبت دامنه سایت خود، هوشیار باشید. اگر آدرس سایت تان عجیب و غریب نباشد، به راحتی در خاطر کاربر می ماند. در عین حال اگر به همه نیاز های مخاطبان پاسخ دهید، آن ها را به مشتریان وفادار خود تبدیل می کنید. البته موارد مهم تری نیز هستند که باید به آن ها پرداخته شود. برای مثال، فرم سایت اولین چیزی است که نگاه مخاطب را درگیر می کند. اگر قالب و فرمی خاص برای سایت خود تعریف کرده باشید و یا از سایت آماده گردشگری استفاده کنید کار بر با لبخندی بر لب به ادامه بررسی سایت می پردازد. در غیر این صورت، برای همیشه از سایت خارج می شود.

طراحی سایت فروش بلیط هواپیما ، خدمات دیگری را نیز عرضه می کند. شما می توانید به طور لحظه به لحظه از آمار بازدید، میزان فروش، استرداد، سود و زیان خود مطلع شوید.

 

طراحی سایت هتل

در گذشته که امکان استفاده از اینترنت محیا نبود، هتل ها در هر شهری، تنها برای اهالی همان شهر شناخته شده بودند. اکنون زمانه تغییر کرده و با طراحی سایت هتل ، امکان معرفی آن به همه افراد از سرتا سر فراهم جهان خواهد بود. با این حال هنوز هم بسیاری از هتل ها سایت ندارند اما باید بگوییم برای عقب نماندن از رقبای خود، وقت طراحی وب سایت هتل رسیده است.

یک سایت هتل جذاب، می تواند کاری کند که مخاطبان سایت، به بهانه دیدن هتل شما به شهرتان سفر کنند. این مورد تفاوت بسیاری با گردشگرانی دارد که هدفشان، سفر به شهر شما بوده است و نه هتل تان. چه چیزی در طراحی سایت باعث می شود که کاربران، هتل شما را انتخاب کنند؟ باید همه چیز برای ایشان شفاف باشد. اگر بتوانند از تمام زوایا، هتل را بررسی کنند، در ایجاد حس اعتماد در مخاطب، تاثیر بسیاری دارد.

در طراحی سایت از ایده ای ناب استفاده کنید

با استفاده از عکس های پانومارای ۳۶۰، این امکان را به آن ها بدهید تا بتوانند بخش های مختلف هتل را بررسی کنند. به کار بردن این تکنولوژی، به کاربران احساس حضور در هتل را می دهد. هتل های بسیار کمی در کشور از پانورامای ۳۶۰ استفاده می کنند. به همین جهت، تماشای چنین تصاویری در سایت هتل، برای مخاطبان، جذابیت خاصی دارد. ایجاد و به کار بردن این فناوری به تکنولوژی های نوین بسیاری احتیاج دارد. به شکلی که بدون کمک گرفتن از متخصصان این حوزه، اجرای چنین ایده ای، امکان پذیر نیست.

تکنولوژی AJAX نیز یکی از مواردی است که روی جذاب تر شدن فضای سایت برای مخاطب، تاثیر دارد. فناوری AJAX در خصوص بارگذاری صفحات مختلف در سایت و سرعت لود شدن آن ها است. بدون این تکنولوژی، برای رفرش کردن صفحات، زمان و حجم دیتای بیشتری مصرف می شود که هم برای کاربر و هم برای مدیر سایت، ناراحت کننده به نظر می رسد. در حالی که با استفاده از آن، می توان تنها بخشی که اپدیت شده را رفرش کرد.

 

سیستم رزرواسیون

با مدرن شدن دنیای امروز، جهان به سمت سیستمی شدن حرکت می کند. به همین جهت، روزانه افراد بیشتری به تجارت الکترونیک رو می آورند. سیستم رزرواسیون و نرم افزار حسابداری آژانس هواپیمایی بخشی از مسیر توسعه و تحول را بر عهده دارد. با استفاده از سیستم رزرواسیون  واسطه ها حذف می شوند. به این ترتیب هم کاربران و هم صاحبان کسب و کار ها، از سود بیشری بهره مند می گردند. در میان اصناف مختلف، کاربرد این سیستم برای هتل داران، بیش از سایرین است. در عین حال، تفاوتی میان هتلی لوکس و مجلل با یک هتل آپارتمان وجود ندارد و همه مدیران این مجموعه ها، می توانند از این سیستم استفاده نمایند.

در حال حاضر ۷۰ درصد رزرو اقامتگاه ها در جهان، از طریق وب سرویس رزرو هتل انجام می گیرد. واضح است که با گذر زمان، این درصد افزایش یافته و افراد کمتری به روش های سنتی، هتل رزرو می کنند.

کاربرد های سیستم رزرویشن در مدیریت هتل

اگر شما چند مجموعه ی اقامتی دارید، نیار به سیستم های رزرویشن جداگانه نیست. یکی از قابلیت های این سیستم، مدیریت هم زمان چند مرکز و به تفکیک آن ها از یکدیگر است. سایر موارد شامل مدیریت ورود و خروج مهمان ها، کنترل ظرفیت اتاق ها، مدیریت دریافت و پرداخت می شوند.

همچنین سیستم حسابداری و دفتر چک، سیستم انبار داری، دفتر یاد داشت و یادآوری، از سایر امکانات سیستم رزرویشن است. برای طراحی حرفه ای سیستم رزرویشن، سایت هتل و همچنین آژانس هواپیمایی و بهره بردن از همه امکانات از جمله وب سرویس بیمه سامان، به سیتی نت مراجعه نمایید. کارشناسان حوزه های مختلف در این شرکت، آموزش و آزمون های تخصصی را از سر گذرانده اند و می توانید با خیالی آسوده، کار ها را به آن ها بسپارید.

 

برگرفته از وب سایت : https://citynet.ir/

نویسنده پست: vida