لودر سایت
تهران ، ستارخان ، مرکز پارسیان الکتریک

پخش زنده با برنامه OTT خودتان به شما کمک می کند به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید   آیپی تیوی   که به طور خاص به دنبال چیزی هستند که شما ارائه می دهید. با یک برنامه OTT، می توانید:

افراد خاصی را هدف قرار دهید.
برای مخاطبانی که مایل به پرداخت بیشتر هستند، درخواست کنید.
یک جامعه شفاهی بسازید.

مخاطبان بیش از ۹۰ درصد از زمان تلفن همراه خود را صرف برنامه‌ها می‌کنند زیرا بصری و آسان برای استفاده هستند.  خرید iptv ایران با توجه به این انتخاب، بینندگان شما طبیعتاً بیشتر با یک برنامه درگیر می شوند تا یک وب سایت تلفن همراه.

تجزیه و تحلیل برنامه ردیابی این تعامل و دیدن اینکه بینندگان از کجا آمده اند را آسان می کند. این به شما کمک می کند تا بهتر بفهمید که چگونه و کجا می توانید تعداد بیشتری از مخاطبان هدف خود را پیدا کنید.

سپس می توانید از این اطلاعات برای دستیابی به بینندگان همفکر بیشتری استفاده کنید.

قرار دادن محتوای خود در مقابل افراد مناسب با استفاده از یک برنامه می تواند تفاوت بزرگی برای کسب و کار شما ایجاد کند. در واقع، CleverTap گزارش می دهد که برنامه های تلفن همراه ۱۰۰-۳۰۰٪ نرخ تبدیل بالاتری نسبت به وب سایت های موبایل یا دسکتاپ دارند.

این همان موفقیتی است که ESPN پیدا کرد، اما در جایگاهی متفاوت و با محتوای متفاوت. ویدیوها ممکن است تغییر کنند،  خرید آنلاین اکانت iptv   اما مزایای آن برای شما و مخاطبانتان ثابت می ماند.

همچنین شروع به کار با برنامه های OTT بسیار ساده تر شده است.

ارائه دهندگان مستقل مانند Uscreen راه اندازی برنامه پخش زنده OTT با مارک سفارشی خود را با اجازه دادن  فروش آی پی تی وی    به شما برای اجاره آنها ساده تر از همیشه می کنند!
برنامه های OTT قدرتمند در همه دستگاه ها

برنامه‌های اجاره‌ای با سفارشی‌سازی برچسب سفید ارائه می‌شوند که به پلتفرم شما ظاهر و احساسی حرفه‌ای می‌دهد و به شما امکان می‌دهد روی محتوا بیش از کدنویسی تمرکز کنید!

 

 

 

 

 

 

 

 

نویسنده پست: behzad